PayONE payment (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Language
pl: Język

en: Country
pl: Państwo

en: State
pl: Stan

en: Company
pl: Firma

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: City
pl: Miasto

en: Postal code
pl: Kod pocztowy

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Gender
pl: Płeć

en: Key
pl: Klucz

en: Merchant ID
pl: ID sprzedawcy

en: Test mode
pl: Tryb testowy
