PayONE payment (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Language
sv: Språk

en: Country
sv: Land

en: Email
sv: E-post

en: State
sv: Läge

en: Company
sv: Företag

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: City
sv: Stad

en: Postal code
sv: Postnummer

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: Gender
sv: Kön

en: Key
sv: Nyckel

en: Merchant ID
sv: Säljarens ID

en: Test mode
sv: Testläge
