PayONE payment (7.x-1.0-rc1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Language
te: భాష

en: Country
te: దేశం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: State
te: రాష్ట్రం

en: City
te: నగరం
