PayONE payment (7.x-1.0-rc2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Language
ar: اللغة

en: Country
ar: الدولة

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: State
ar: الحالة

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: Key
ar: المفتاح

en: Live
ar: مباشر
