PayONE payment (7.x-1.0-rc2) - en to de translation catalogue (21 entries)

en: Title
de: Titel

en: Language
de: Sprache

en: Country
de: Land

en: Email
de: E-Mail

en: State
de: Status

en: Company
de: Firma

en: First name
de: Vorname

en: Last name
de: Nachname

en: City
de: Stadt

en: Postal code
de: Postleitzahl

en: Phone number
de: Telefonnummer

en: Gender
de: Geschlecht

en: Key
de: Schlüssel

en: Personal data
de: Eigene Daten

en: Merchant ID
de: Händler-ID

en: Test mode
de: Testmodus

en: Account ID
de: Konto-ID

en: Salutation
de: Anrede

en: Address line 2
de: Adresszeile 2

en: female
de: weiblich

en: male
de: männlich
