PayONE payment (7.x-1.0-rc2) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Language
hu: Nyelv

en: Country
hu: Ország

en: Email
hu: E-mail

en: State
hu: Állapot

en: Company
hu: Cég

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: City
hu: Város

en: Postal code
hu: Irányítószám

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: Gender
hu: Nem

en: Key
hu: Kulcs

en: Live
hu: Élő

en: Merchant ID
hu: Kereskedőazonosító

en: Address line 2
hu: Címsor 2

en: female
hu: nő
