PayONE payment (7.x-1.0-rc2) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Language
it: Lingua

en: Country
it: Paese

en: Email
it: E-mail

en: State
it: Stato

en: Company
it: Azienda

en: First name
it: Nome

en: Last name
it: Cognome

en: City
it: Città

en: Postal code
it: Codice postale

en: Phone number
it: Telefono

en: Gender
it: Sesso

en: Key
it: Chiave

en: Merchant ID
it: ID negoziante

en: female
it: donna
