PayONE payment (7.x-1.0-rc2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Company
kn: ಕಂಪನಿ

en: Gender
kn: ಲಿಂಗ

en: Key
kn: ಕೀಲಿ
