PayONE payment (7.x-1.0-rc2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Language
mr: भाषा

en: Country
mr: देश

en: Email
mr: ईमेल

en: State
mr: राज्य
