PayONE payment (7.x-1.0-rc2) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Language
ru: Язык

en: Country
ru: Страна

en: State
ru: Состояние

en: Company
ru: Компания

en: First name
ru: Имя

en: Last name
ru: Фамилия

en: City
ru: Город

en: Postal code
ru: Почтовый индекс

en: Phone number
ru: Номер телефона

en: Key
ru: Ключ

en: Live
ru: Действующий

en: Merchant ID
ru: Мерчант ID

en: Test mode
ru: Тестовый режим

en: Address line 2
ru: Адрес (дополнительно)
