PayONE payment (7.x-1.0-rc2) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Country
th: ประเทศ

en: Email
th: อีเมล

en: State
th: รัฐ

en: Company
th: บริษัท

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: นามสกุล

en: City
th: จังหวัด

en: Postal code
th: รหัสไปรษณีย์

en: Key
th: คีย์
