PayONE payment (7.x-1.0-rc2) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Language
tr: Dil

en: Country
tr: Ülke

en: Email
tr: E-posta

en: State
tr: Durum

en: Company
tr: Şirket

en: First name
tr: Ad

en: Last name
tr: Soyad

en: City
tr: Şehir

en: Postal code
tr: Posta kodu

en: Phone number
tr: Telefon numarası

en: Gender
tr: Cinsiyet

en: Key
tr: Anahtar

en: Live
tr: Live (canlı)
