PayONE payment (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Key
bo: གནད་ཚིག
