PayONE payment (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Language
cs: Jazyk

en: Country
cs: Země

en: Email
cs: E-mail

en: State
cs: Stav

en: Company
cs: Společnost

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: City
cs: Město

en: Postal code
cs: PSČ

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: Key
cs: Klíč

en: Merchant ID
cs: ID obchodníka
