PayONE payment (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Language
fr: Langue

en: Country
fr: Pays

en: Email
fr: Courriel

en: State
fr: État

en: Company
fr: Société

en: First name
fr: Prénom

en: Last name
fr: Nom

en: City
fr: Ville

en: Postal code
fr: Code postal

en: Phone number
fr: Numéro de téléphone

en: Gender
fr: Sexe

en: Key
fr: Clef

en: Live
fr: En direct

en: Merchant ID
fr: Identifiant (ID) de marchand

en: Test mode
fr: Mode test

en: Account ID
fr: Identifiant (ID) du compte

en: Address line 2
fr: Ligne 2 de l'adresse

en: female
fr: femelle
