PayONE payment (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Title
id: Judul

en: Language
id: Bahasa

en: Country
id: Negara

en: State
id: Status

en: Company
id: Perusahaan / Institusi

en: First name
id: Nama depan

en: Last name
id: Nama belakang

en: City
id: Kota

en: Postal code
id: Kode pos

en: Phone number
id: Nomor telepon

en: Key
id: Kunci

en: Live
id: Langsung
