PayONE payment (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Language
ka: ენა

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Key
ka: გასაღები
