PayONE payment (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Language
lt: Kalba

en: Country
lt: Šalis

en: Email
lt: El. paštas

en: State
lt: Etapas

en: Company
lt: Įmonė

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: City
lt: Miestas

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Key
lt: Raktas

en: Live
lt: Gyva

en: Merchant ID
lt: Pardavėjo ID
