PayONE payment (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Title
pt: Título

en: Language
pt: Idioma

en: Country
pt: País

en: State
pt: Estado

en: Company
pt: Empresa

en: First name
pt: Primeiro nome

en: Last name
pt: Apelido

en: City
pt: Município/Concelho

en: Postal code
pt: Código postal

en: Phone number
pt: Número de telefone

en: Gender
pt: Sexo

en: Key
pt: Chave

en: Live
pt: Ao vivo

en: Test mode
pt: Modo de teste
