PayONE payment (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Language
sr: Језик

en: Country
sr: Земља

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: State
sr: Статус
