PayONE payment (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Language
az: Dil

en: Country
az: Ölkə

en: State
az: Dövlət

en: Key
az: Açar

en: Live
az: Canlı
