PayONE payment (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Language
bg: Език

en: Country
bg: Страна

en: Email
bg: Е-поща

en: State
bg: Статус

en: Key
bg: Ключ

en: Live
bg: Живот

en: Merchant ID
bg: ID на търговеца
