PayONE payment (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Language
et: Keel

en: Country
et: Riik

en: Email
et: E-kiri

en: State
et: Olek

en: Company
et: Asutus

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: City
et: Linn

en: Postal code
et: Sihtnumber

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Gender
et: Sugu

en: Key
et: Võti
