PayONE payment (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Country
eu: Herria

en: Email
eu: Eposta

en: State
eu: Egoera

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Key
eu: Giltza
