PayONE payment (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Language
fi: Kieli

en: Country
fi: Maa

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: State
fi: Tila

en: Company
fi: Yritys

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: City
fi: Kaupunki

en: Postal code
fi: Postinumero

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: Gender
fi: Sukupuoli

en: Key
fi: Avain

en: Live
fi: Reaaliaikainen

en: Merchant ID
fi: Kauppias ID-tunnus

en: Test mode
fi: Testi-tila
