PayONE payment (7.x-1.1) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Language
ga: Teanga

en: Country
ga: Tír

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: City
ga: Cathair

en: Postal code
ga: Cód Poist

en: Phone number
ga: Fón
