PayONE payment (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Language
gu: ભાષા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: City
gu: શહેર

en: Key
gu: ચાવી
