PayONE payment (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Title
pt: Título

en: Language
pt: Idioma

en: Country
pt: País

en: State
pt: Estado

en: Company
pt: Empresa

en: First name
pt: Nome

en: Last name
pt: Sobrenome

en: City
pt: Cidade

en: Postal code
pt: CEP

en: Phone number
pt: Telefone

en: Gender
pt: Gênero

en: Key
pt: Chave

en: Live
pt: Ao Vivo

en: Merchant ID
pt: ID do comerciante
