PayONE payment (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Language
ro: Limba

en: Country
ro: Țară

en: Email
ro: email

en: State
ro: Status

en: Company
ro: Companie

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Postal code
ro: Cod poştal

en: Phone number
ro: Număr de telefon

en: Key
ro: Cheie
