PayONE payment (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Language
sk: Jazyk

en: Country
sk: Krajina

en: Email
sk: E-mail

en: State
sk: Stav

en: Company
sk: Spoločnosť

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: City
sk: Mesto

en: Postal code
sk: PSČ

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Key
sk: Kľúč

en: Live
sk: Naživo

en: Merchant ID
sk: ID obchodníka

en: Test mode
sk: Testovací režim

en: Address line 2
sk: Adresný riadok 2
