PayONE payment (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Language
ca: Llengua

en: Country
ca: País

en: Email
ca: Correu electrònic

en: State
ca: Estat

en: Company
ca: Empresa

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: City
ca: Ciutat

en: Postal code
ca: Codi postal

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Gender
ca: Gènere

en: Key
ca: Clau

en: Live
ca: En viu
