PayONE payment (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Language
uk: Мова

en: Country
uk: Країна

en: Email
uk: Електронна пошта

en: State
uk: Стан

en: Company
uk: Компанія

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: City
uk: Місто

en: Postal code
uk: Поштовий індекс

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: Gender
uk: Стать

en: Key
uk: Ключ

en: Live
uk: Наживо

en: Merchant ID
uk: Торговий ідентифікатор

en: Test mode
uk: Тестовий режим

en: Account ID
uk: Ідентифікатор рахунку

en: Address line 2
uk: Адресний рядок 2

en: female
uk: жіноча

en: male
uk: чоловіча
