Paypal API (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Currency
uk: Валюта

en: Default currency
uk: Базова валюта

en: Cost
uk: Вартість

en: Quantity
uk: Кількість

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Item name
uk: Назва пункту

en: Save these settings
uk: Зберегти ці установки

en: Default cost
uk: Базова вартість

en: Success URL
uk: URL успішного платежу

en: Replace 403 Access Denied page?
uk: Замінити сторінку 403 Немає доступу?
