Paypal API (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Currency
hi: मुद्रा

en: Default currency
hi: डिफ़ॉल्ट मुद्रा

en: Cost
hi: लागत

en: Quantity
hi: मात्रा

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार
