Paypal API (7.x-1.2-beta1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Currency
gl: Divisa

en: Default currency
gl: Divisa predeterminada

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Create
gl: Crear

en: Default cost
gl: Foto por defecto

en: Your email address
gl: O seu enderezo de correo electrónico
