Paypal API (7.x-1.2-beta1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Currency
nl: Valuta

en: Default currency
nl: Standaardvaluta

en: Cost
nl: Kostprijs

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Create
nl: Aanmaken

en: Default cost
nl: Standaardkosten

en: Your email address
nl: Uw e-mailadres

en: Cancel URL
nl: Annulerings-URL

en: Developer settings
nl: Ontwikkelaarinstellingen

en: edit configuration
nl: configuratie aanpassen
