Paypal API (7.x-1.2-beta1) - en to pl translation catalogue (40 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Currency
pl: Waluta

en: Default currency
pl: Domyślna waluta

en: Cost
pl: Koszt

en: Quantity
pl: Ilość

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Create
pl: Utwórz

en: Item name
pl: Nazwa przedmiotu

en: Save these settings
pl: Zapisz te ustawienia

en: Default cost
pl: Domyślny koszt

en: Your email address
pl: Twój adres email

en: Edit this content type
pl: Edytuj ten rodzaj zawartości

en: Currently configured content types
pl: Obecnie skonfigurowane rodzaje zawartości

en: Paypal API settings
pl: Ustawienia API PayPal

en: Your Paypal account email
pl: Twój adres e-mail konta PayPal

en: Payment handling
pl: Obsługiwanie płatności

en: Paypal API settings have been updated.
pl: Ustawienia API PayPal zostały zaktualizowane.

en: Configure payment options
pl: Konfiguruj opcje płatności

en: This field must be a number.
pl: To pole musi być liczbą.

en: Default cost must be a number.
pl: Domyślny koszt musi być liczbą.

en: Your settings have been updated.
pl: Twoje ustawienia zostały zaktualizowane.

en: There was an internal error.
pl: Wystąpił wewnętrzny błąd.

en: Paypal API
pl: API PayPal

en: Configure this content type
pl: Konfiguruj ten rodzaj zawartości

en: Paypal API activated for this content type.  !link
pl: API PayPal zostało włączone dla tego rodzaju zawartości. !link

en: Configure this content type now
pl: Konfiguruj ten rodzaj zawartości

en: Activate for Paypal API
pl: Włącz dla API PayPal

en: Paypal API configuration
pl: Konfiguracja API PayPal

en: This content requires payment
pl: Ta treść wymaga płatności

en: Thank you for your payment
pl: Dziękujemy za dokonanie wpłaty

en: Your transaction has been cancelled
pl: Twoja transakcja została anulowana

en: PayPal API
pl: API PayPal

en: Your transaction with Paypal was cancelled.
pl: Twoja transakcja z PayPal została anulowana.

en: edit configuration
pl: edytuj konfigurację

en: Allow Paypal API to automatically create user accounts
pl: Pozwól API PayPala na automatyczne tworzenie kont użytkowników

en: Paypal configuration
pl: Konfiguracja Paypal

en: user permissions
pl: uprawnienia użytkownika

en: Log in to view this content.
pl: Zaloguj się by zobaczyć tą treść.

en: Configure payment handling now
pl: Konfiguruj obsługę płatności

en: Administer Paypal API
pl: Zarządzaj API PayPal
