Paypal API (7.x-1.2-beta1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Currency
pt: Moeda

en: Default currency
pt: Moeda predefinida

en: Cost
pt: Custo

en: Quantity
pt: Quantidade

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Create
pt: Criar

en: Item name
pt: Nome do item

en: Your email address
pt: O seu endereço de email

en: Developer settings
pt: Configurações do desenvolvedor
