Paypal API (7.x-1.2-beta3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Default currency
ar: العملة الافتراضية

en: Cost
ar: كلفة

en: Quantity
ar: الكمية

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Create
ar: أنشئ

en: edit configuration
ar: تحرير الإعدادات
