Paypal API (7.x-1.2-beta3) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Currency
cs: Měna

en: Default currency
cs: Výchozí měna

en: Cost
cs: Náklady

en: Quantity
cs: Množství

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Create
cs: Vytvořit

en: Default cost
cs: Výchozí náklady

en: Your email address
cs: Vaše e-mailová adresa
