Paypal API (7.x-1.2-beta3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cost
he: עלות

en: Quantity
he: כמות

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Create
he: יצירה

en: Your email address
he: דואר אלקטרוני
