Paypal API (7.x-1.2-beta3) - en to hu translation catalogue (40 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Currency
hu: Pénznem

en: Default currency
hu: Alapértelmezett pénznem

en: Cost
hu: Költség

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Create
hu: Létrehozás

en: Item name
hu: Tétel neve

en: Save these settings
hu: Beállítások elmentése

en: Default cost
hu: Alapértelmezett költség

en: Your email address
hu: E-mail cím

en: Success URL
hu: Sikeres vásárláskor megjelenítendő URL

en: Developer settings
hu: Fejlesztői beállítások

en: Edit this content type
hu: Tartalomtípus szerkesztése

en: Currently configured content types
hu: Jelenleg beállított tartalomtípusok

en: If a content type doesn't appear here, you need to activate it in the !link.
hu: Ha nem jelenik meg itt tartalomtípus, akkor aktiválni kell egyet: !link

en: content type form
hu: tartalom típus űrlapja

en: Paypal API settings
hu: Paypal API beállítások

en: Payment handling
hu: Fizetés kezelése

en: Replace 403 Access Denied page?
hu: A 403 Hozzáférés megtagadva oldal lecserélhető?

en: Add payment link in a status message?
hu: Jelenjen meg fizetési link a státusz üzenetben?

en: Use the Paypal sandbox
hu: A Paypal fejlesztői sandbox használata

en: This content type has not been activated for Paypal payments.  !link to activate this content now.
hu: Ez a tartalomtípus még nem lett aktiválva Paypal fizetésekhez. Hivatkozás az aktiváláshoz: !link

en: Button generation method
hu: Gomb létrehozás módja

en: Paste your button code
hu: Gomb kód beillesztése

en: Button code
hu: Gomb kód

en: Configure payment options
hu: Fizetés lehetőségek beállítása

en: This field must be a number.
hu: Ennek a mezőnek szám típusúnak kell lennie.

en: Default cost must be a number.
hu: Az alapértelmezett költségnek számnak kell lennie.

en: You must select a button generation method.
hu: Ki kell választani a gombok létrehozásának módját.

en: Your settings have been updated.
hu: A beállítások frissítve lettek.

en: Invalid PayPal IPN message recieved
hu: Érvénytelen PayPal IPN üzenet érkezett

en: There was an internal error.
hu: Belső hiba történt.

en: There was an error generating the Pay Now button
hu: Hiba történt a Fizetés most gomb létrehozásakor

en: edit configuration
hu: beállítások szerkesztése

en: Local domain name
hu: Helyi domain név

en: Paypal configuration
hu: Paypal beállítása

en: Manage global Paypal API settings
hu: Globális Paypal API beállítások

en: user permissions
hu: felhasználói engedélyek

en: Log in to view this content.
hu: Ennek a tartalomnak a megtekintéséhez be kell jelentkezni.
