Paypal API (7.x-1.2-beta3) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Currency
id: Mata uang

en: Default currency
id: Mata uang bawaan

en: Cost
id: Biaya

en: Quantity
id: Kuantitas

en: Content types
id: Jenis konten

en: Create
id: Buat

en: Your email address
id: Alamat email Anda
