Paypal API (7.x-1.2-beta3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Currency
ml: കറൻസി

en: Default currency
ml: സ്ഥിര കറൻസി

en: Cost
ml: ചെലവ്

en: Content types
ml: ഉള്ളടക്ക തരങ്ങൾ
