Paypal API (7.x-1.2-beta3) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Currency
oc: Devisa

en: Default currency
oc: Devisa per defaut

en: Cost
oc: Còst

en: Quantity
oc: Quantitat

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Create
oc: Crear

en: edit configuration
oc: modificar la configuracion
