Paypal API (7.x-1.2-beta3) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Currency
ro: Monedă

en: Default currency
ro: Moneda implicită

en: Quantity
ro: Cantitate

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Create
ro: Crează

en: Your email address
ro: Adresa dumneavoastră de e-mail
