Paypal API (7.x-1.2-beta4) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Currency
es: Moneda

en: Default currency
es: Moneda predeterminada

en: Cost
es: Coste

en: Quantity
es: Cantidad

en: Content types
es: Tipos de contenido

en: Create
es: Crear

en: Save these settings
es: Guardar estas opciones

en: Default cost
es: Costo predefinido

en: Your email address
es: Su dirección de correo electrónico

en: Developer settings
es: Opciones del desarrollador

en: edit configuration
es: Editar configuración
