Paypal API (7.x-1.2-beta4) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Currency
lt: Valiuta

en: Default currency
lt: Numatytoji valiuta

en: Cost
lt: Savikaina

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Create
lt: Kurti

en: Default cost
lt: Numatytoji suma
