Paypal API (7.x-1.2-beta4) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Currency
lv: Valūta

en: Default currency
lv: Noklusējuma valūta

en: Cost
lv: Izmaksas

en: Quantity
lv: Skaits

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Create
lv: Izveidot

en: Your email address
lv: Jūsu e-pasta adrese
