Paypal API (7.x-1.2-beta4) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Currency
pt: Moeda Corrente

en: Default currency
pt: Moeda padrão

en: Cost
pt: Custo

en: Quantity
pt: Quantidade

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Create
pt: Criar

en: Default cost
pt: Custo padrão

en: Your email address
pt: Seu endereço de e-mail

en: edit configuration
pt: editar configurações
